Logistická akademie - cesta k mistrovství logistiky!

Zajímavé projekty v logistice

Chceme, abyste věděli, co všechno Logistická akademie chystá, měli možnost s námi i mezi sebou diskutovat odborná témata logistiky ……. a mohli se i trochu pobavit.

Závěrečné květnové obhajoby ve znamení manažerů logistiky

Zajímavé projekty

2. 6. 2016

Jaroslav Bazala

0

Blížící se konec akademického roku přinesl pro několik frekventantů Logistické akademie také čas definitivně prokázat své znalosti a zkušenosti v logistice. 20. května proběhly v ostravském sídle Logistické akademie závěrečné obhajoby, které skončily úspěchem, úlevou a radostí na straně obhajujících i lektorů. 

Čtěte více

Logistics Ride 2016 už vyjela

Zajímavé projekty

3. 5. 2016

Jaroslav Bazala

0

Od prvního ročníku Logistics Ride uběhlo skoro půl roku, byla to parádní jízda, která nás nastartovala k přípravě na ještě lepšívětšíchutnější a informačně našlapanější Logistics Ride 2016.

Čtěte více

První ohlasy na výpočetní dílny - výpočty pro řízení zásob

Zajímavé projekty

27. 2. 2016

Jaroslav Bazala

0

Není to tak dávno, co jsme vypustili do logistického světa nový produkt, vlastně tak trochu revoluční produkt výpočetních dílen. Výpočetní dílny jsou zaměřeny maximálně prakticky a sice na různé výpočty, se kterými se ve své logistické praxi setkáváte, ale není tak úplně snadné je zvládnout a realizovat. Výpočetní dílny jsme rozjeli s výpočty pro řízení skladových zásob, což je velmi populární a stěžejní téma v logistice a tady jsou ohlasy prvních logistiků, kteří se na workshop "odvážili" a úspěšně jej absolvovali.

Čtěte více

Poslední logistické obhajoby roku 2015

Zajímavé projekty

21. 12. 2015

Jaroslav Bazala

0

Prosinec znamená pro všechny z nás konec roku, ale pro některé také začátek nového směru jejich kariéry. Dne 11. 12. proběhly na Logistické akademii finální obhajoby, které jsou zakončením celého systému certifikace a nutné pro udělení diplomu a prestižního logistického titulu. Pět odborníků z řad logistiků obhájilo své projekty před odbornou komisí a může se tak nejen pyšnit a pochlubit, ale hlavně prokázat zvládnutou důležitou zkouškou na odborné cestě logistika.

 

Čtěte více

Spokojenost v Košicích

Zajímavé projekty

16. 11. 2015

Jaroslav Bazala

0

Expanze Logistické akademie na východ Slovenska s sebou přinesla širokou nabídku kurzů z různých oblastí logistiky. Upřímně děkujeme panu PhDr. Mgr. Richardu Chrabačkovi B.S.B.A. z GGP SLovakia s.r.o. za zpětnou vazbu, kterou nám zaslal po absolvování kurzu Logistika nákupu a řízení zásob. 

Čtěte více