Logistická akademie - cesta k mistrovství logistiky!

Vedoucí obchodního oddělení/obchodní ředitel(ka)

Nabídka/poptávka Práce/stáž Město
Poptávka Práce Hlučín

Text nabídky

Společnost s 27letou působností na českém trhu, se specializací na výrobu a prodej kalendářů, diářů, hospodářských tiskopisů, dětského a doplňkového sortimentu hledá progresivního, ambiciózního a zodpovědného kandidáta(tku) s chutí podílet se na dalším rozvoji firmy, a to na pozici vedoucí obchodního oddělení / obchodní ředitel(ka).

Náplň práce:

  • vedení a motivace obchodního úseku společnosti (8-10 lidí),
  • tvorba a realizace krátkodobé a střednědobé obchodní strategie prodeje,
  • aktivní spolupráce při cenotvorbě sortimentu společnosti,
  • příprava návrhů obchodních smluv,
  • controlling v oblasti obchodu a kalkulací,
  • zodpovědnost za plnění plánu prodeje a akvizic,
  • budování a rozvíjení vztahů se stávajícími a novými obchodními partnery,
  • komunikace s klíčovými zákazníky, prezentace firmy na výstavách,
  • koordinace marketingových aktivit,
  • zodpovědnost za personální obsazení obchodního úseku,
  • pravidelný reporting vedení společnosti.

Co očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou, proaktivní přístup k vedení týmu,
  • reprezentativní vystupování, samostatnost, praxi na obdobné pozici (alespoň 5 let),
  • ŘP sk. B, vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek, časová flexibilita, schopnost pracovat efektivně, jako člen týmu, trestní bezúhonnost,
  • zodpovědnost a profesionální přístup k práci, znalost AJ výhodou.

Nabízíme:

  • zázemí prosperující a stabilní společnosti,
  • samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace,
  • příjemné pracovní prostředí v rodinné společnosti,
  • notebook, mobilní telefon,
  • příspěvek na stravování a životní pojištění, firemní akce, školení.

Kontaktní formulář

Napište nám

Aktuální termíny kurzu

03.10. - 04.10.
2017
Výpočty pro řízení zásob
9500 Kč
11495 Kč
3
04.10. - 05.10.
2017
Plánování výroby a intralogistika
7500 Kč
9075 Kč
4
05.10. - 05.10.
2017
ZERO WASTE v logistice a logistickém řetězci
4200 Kč
5082 Kč
7
05.10. - 06.10.
2017
Logistika nákupu a řízení zásob
7500 Kč
9075 Kč
2
10.10. - 10.10.
2017
Vyjednávání, argumentace, přesvědčování - zaměřeno pro logistiky
3500 Kč
4235 Kč
9