Aktuality / události

Aktuální kurzy Logistické Akademie
24. 6. 2022
Aktuality / události

Představujeme čerstvé absolventy Logistické akademie

S radostí vám představujeme naše nové absolventy, kteří 17. června obhájili své závěrečné práce a nyní se mohou pyšnit svými logistickými tituly.

Čtěte více
10. 6. 2022
 
Aktuality / události

Trendy, automatizace a udržitelnost ovládly Logistics Ride 2022

Logistics Ride je za námi, dojmy ale stále doznívají. Dva dny plné aktuálních trendů, inspirativních řečníků a silného networkingu byly nabité do poslední minuty.

Čtěte více
8. 12. 2021
Aktuality / události

Nastala doba logistická

Už dávno neplatí, že k úspěchu firmě postačí výrobní know-how a špičkový marketing. Jak potvrzují přední strojírenské firmy, klíč dnes spočívá v kvalitní logistice. Více v článku prezidenta Logistické akademie Jaroslava Bazaly...

Čtěte více
11. 1. 2021
Aktuality / události

|ROZHOVOR| Rizika očkovací akce. Popsal je expert, který „přišel“, ale odmítli ho

Prezident Logistické akademie Jaroslav Bazala popisuje, jak experti nabídli státu pomoc v logistice očkování proti covidu-19 a jak nabídka nebyla vyslyšena.

Čtěte více
26. 10. 2020
Aktuality / události

Trendy v české logistice 2020

Současná coronavirová situace a nastupující ekonomická nejistota výrazně změnila strategie a politiku všech firem bez výjimky. Zároveň s tím se změnilo také nákupní chování a očekávání zákazníků. Na rychle měnící se trendy tak musí flexibilně reagovat také logistika, jejíž význam je nyní pro firmy klíčový. V průběhu Q2/2020 společnosti spolku SKLAD, ve spolupráci s agenturou Ipsos, realizovala rozsáhlou studii mapující trendy v české logistice. Studie se zaměřila nejen na dopady Covid-19, ale především na hlavní trendy současnosti a blízké budoucnosti v logistice - automatizaci, ekologii a efektivitu.

Čtěte více