8. 12. 2021
Zajímavé projekty

Logistics Ride 2022 poctí návštěvou Jahoda, Malucha a Ditrich

Dlouho očekávaná logistická jízda roku získává jasné kontury. Akce plná případových studií, projektů z praxe, rad a tipů profesionálních logistiků patří k pevným bodům kalendáře každého profesionála, který má na starosti organizaci, plánování a řízení toků zboží ve firmě nebo podniku.

Logistics Ride pojede tradičně v multifunkční aule Gong ostravské Dolní oblasti, a to od 28. do 29. dubna 2022. Nezapomeňte si včas pořídit lístek. Organizátoři jako vždy chystají tematicky našlapaný program. Představme si první trojici spíkrů.

S příspěvkem Jak si zkrotit logistické vlny vystoupí Petr Jahoda (General Manager, Logistics Services at Sony DADC). Zkušený praktik ukáže, jak v logistickém řetězci zvládají velké výkyvy objemu. „Velká část z nás se musí přizpůsobovat velkým výkyvům poptávek – ať už těm předem očekávaným, například v předvánoční nákupní sezoně, tak těm neočekávaným,“ říká P. Jahoda.

Aleš Malucha (COO, Rohlík.cz) přinese odpovědi na otázku Proč automatizovat? „Když potřebujete otevřít skladů 20 a více a za krátkou dobu, chcete mít o to více jeden koncept podpořený technologií a nebýt tím závislý na stovkách pracovníků,“ uvádí A. Malucha.

Jak nákladní-cargo elektrokola mění logistiku v centrech měst, vysvětlí Jakub Ditrich (CEO, ekolo.cz). „Vznik zón s omezenou, nebo zcela s vyloučenou dopravou a obecně odklon od automobilismu přináší nová - a kupodivu velmi funkční - řešení i pro logistiku,“ prozrazuje Jakub Ditrich.

Přípravy jsou v plném proudu, program se plní inspirativními protagonisty a jedinečnými případovkami. Nenechte si Logistics Ride 2022 utéct.