4. 1. 2022
Zajímavé projekty

Nenechte si ujít Logistics Ride: vystoupí i Kašpárek, Rada a Hampel

Program jarní jízdy logistiků se plní, line up vypadá víc než slibně. Jako vždycky, i letos se můžete těšit na svěží případovky, inspirativní projekty a setkání se zkušenými logistiky, kteří o své práci mluví se zápalem a radostí. Logistics Ride 2022 rozžhaví multifunkční aulu Gong v ostravské Dolní oblasti Vítkovice doběla. Buďte u toho, 28. a 29. dubna!

Na koho se (mezi jinými) můžete těšit?

Novinky z oblasti logistických technologií společnosti Bossard představí Tomáš Kašpárek (specialista prodeje logistických systémů & řešení, BossardCZ). V příspěvku Inteligentní logistické systémy pro výrobu a sklady – tady a teď ukáže, jak zvládnout transformaci firem do Průmyslu 4.0 efektivně a spolehlivě.

Michael Rada (President and Project Father, INDUSTRIAL UPCYCLING) zavzpomíná na dobu, kdy měl při konzumaci zmrzliny pocit, že má z mozku kostku ledu. Jak to souvisí s logistikou? Ozřejmí v rámci přednášky Kostku v mozku.

„Řešíte problémy drahé a nedostupné pracovní síly do skladů? Musíte skladovat skladovat řádově více zboží, abyste zajistili výrobu nebo zásobování vaší prodejní sítě? Drtí vás náklady na dopravu a logistiku?“ zeptá se Miroslav Hampel (CEO, Kvados a.s.). Trendy v automatizaci a robotizaci logistiky uvede na konkrétních příkladech praktického využití a případových studiích.

Nezapomeňte si včas pořídit jízdenku na Logistics Ride. Všechny potřebné informace najdete na www.logisticsride.cz.