21. 4. 2020
Zajímavé projekty

Webináře pro logistiky jsou tady!

Dobrý den kolegové logistici,

již minulý týden jsme avizovali, že přesouváme značnou část našich kurzů a seminářů také do online prostředí. Dnes vám s radostí můžeme oznámit, že první sérii logistických témat z našeho vzdělávacího programu je možné absolvovat online formou webinářů. Navíc vám chceme nabídnout nejen otevřené webináře, ale i verzi incompany, kterou připravíme na míru vaší logistice.

 

Webináře

V zájmu všestranného přiblížení se praktikujícím logistikům (a všem dalším, kteří o logistiku mají zájem), 

nabízíme vedle seminářů naživo také program on-line webinářů nebo nahraných modulových video-kurzů.

Série těchto kratších video-lekcí z logistiky (ať už otevřených nebo připravených "na míru" podle vašeho zadání) se může stát vhodným doplňkem osobních setkávání, byť je pro předávání logistického know-how budeme i nadále považovat za nejúčinnější.

On-line otevřené webináře

Prohlédněte si program živých on-line webinářů - hlaste se na ně - případně nás inspirujte k dalším tématům! 

On-line webináře na míru (incompany)

Živý on-line seminář sestavíme podle vašeho zadání, které dopředu zkonzultujeme a připravíme tak, abychom v co nejkratším čase a vzdáleně byli schopni naplnit vaše očekávání. Může jít o libovolná témata  - od metodologie, přes hledání řešení problémově orientovaných úloh až pro přímě výpočty nebo předávání zkušeností typu best-practices. Neváhejte nás s čímkoli kontaktovat!

Video-záznamy

Série logistických video-lekcí ze záznamu je v přípravě!

Pokud však již nyní máte specifický požadavek na zpracování video-lekce z libovolné oblasti logistiky, neváhejte nás s vaší poptávkou kontaktovat!

Těšíme se na vás!

Zobrazit všechny webináře>>