Aktuální kurzy Logistické Akademie
9. 2. 2022
Zajímavé projekty

Speciál věnovaný dopravě: Incompany semináře přímo k vám do firem

Doprava je jedním z nejaktuálnějších logistických témat, kterým je třeba věnovat pozornost. Proto ji zařazujeme i do našich Incompany seminářů – tedy školení, které uskutečníme přímo u vás ve firmě.

Čtěte více
4. 1. 2022
Zajímavé projekty

Nenechte si ujít Logistics Ride: vystoupí i Kašpárek, Rada a Hampel

Program jarní jízdy logistiků se plní, line up vypadá víc než slibně. Jako vždycky, i letos se můžete těšit na svěží případovky, inspirativní projekty a setkání se zkušenými logistiky, kteří o své práci mluví se zápalem a radostí. Logistics Ride 2022 rozžhaví multifunkční aulu Gong v ostravské Dolní oblasti Vítkovice doběla. Buďte u toho, 28. a 29. dubna!

Na koho se (mezi jinými) můžete těšit?

Čtěte více
8. 12. 2021
Aktuality / události

Nastala doba logistická

Už dávno neplatí, že k úspěchu firmě postačí výrobní know-how a špičkový marketing. Jak potvrzují přední strojírenské firmy, klíč dnes spočívá v kvalitní logistice. Více v článku prezidenta Logistické akademie Jaroslava Bazaly...

Čtěte více
8. 12. 2021
Zajímavé projekty

Logistics Ride 2022 poctí návštěvou Jahoda, Malucha a Ditrich

Dlouho očekávaná logistická jízda roku získává jasné kontury. Akce plná případových studií, projektů z praxe, rad a tipů profesionálních logistiků patří k pevným bodům kalendáře každého profesionála, který má na starosti organizaci, plánování a řízení toků zboží ve firmě nebo podniku.

Logistics Ride pojede tradičně v multifunkční aule Gong ostravské Dolní oblasti, a to od 28. do 29. dubna 2022. Nezapomeňte si včas pořídit lístek. Organizátoři jako vždy chystají tematicky našlapaný program. Představme si první trojici spíkrů.

Čtěte více
22. 6. 2021
Povolání logistik - radosti a strasti

Logistická stories #5: Radek David

Série rozhovorů Logistické akademie pokračuje. Představujeme vám v nich přední odborníky na logistiku, kteří jsou neodmyslitelně spjati také s Logistickou akademií. V řádcích níže se dozvíte, jak se k logistice dostali, jaké jsou současné výzvy v oboru a co by vzkázali mladým logistikům.

Čtěte více