21. 7. 2015
Aktuality / události

Logistická akademie míří na východní Slovensko

Pro každé povolání je klíčové, aby byli správní lidé na správných místech. Logistická akademie se stará o školení a certifikaci logistických profesionálů v Ostravě, Brně a Praze, na Slovensku pak v Bratislavě. Protože kvalitních odborníků není vlastně nikdy dost, expandujeme také na východ Slovenska, konkrétně do Košic.

Kurzy logistiky nově nejen v Bratislavě, ale i v Košicích

Rozhodli jsme se využít našich zkušeností, znalosti prostředí a dobrých akademických kontaktů proto, abychom místa naší působnosti rozšiřovali všude tam, kde je třeba. Vzhledem k tomu, že naše semináře jsou prezenční, snažíme se být v dosahu. Abychom mohli své služby nabídnout profesionálům z celého Slovenska pohodlně, kromě Bratislavy otevíráme pobočku také na východním Slovensku, v (od Bratislavy 400 kilometrů vzdálených) Košicích.

V Košicích jsme spojili síly s týmem  LEGALasistent, s. r. o. a společně rozšíříme portfolio nabízených školení o výběr z komplexu logistických témat. Už na začátku akademického roku 2015/2016, konkrétně v říjnu a listopadu, zahájíme košickou etapu školení logistiky kurzy:

  • Management logistiky 
  • Logistika nákupu a řízení zásob 
  • Logistika výroby 
  • Logistika distribuce a skladování

Logistika je věda,...

...extrémně spojená s praxí, užitná, ale jako každá etablovaná vědní disciplína, má své teorie. Proto jsme rádi za spolupráci s předním slovenským odborníkem na logistiku, zakladatelem oboru logistiky na Technické univerzitě v Košicích, prof. Dr.h.c., Ing. Dušanem Malindžákem, CSc.

Věříme, že rozšíření naší působnosti otevře nové možnosti dalším profesionálům, kteří chtějí svou odbornost i kariéru posunout na vyšší úroveň. Těšíme se na setkání s kolegy logistiky, na navázání nových a obohacujících kontaktů. Akademický rok v Košicích bude ve znamení logistiky!